Відділ методичної та інформаційно-бібліографічної  роботи:

    Здійснює координацію  методичної та інформаційно-бібліографічної роботи в системі, працює над удосконаленням та виявленням нових форм і методів бібліотечної роботи, вивчає і аналізує стан бібліотечного обслуговування населення району.

   При відділі створено краєзнавчий  довідково-бібліографічний  апарат:  зведена краєзнавча картотека, зведена  картотека  періодичних та місцевих  видань та публічний  центр  регіональної  інформації «Чим живе наш район».

 

 


 

    Відділ комплектування та обробки документів

  Основною функцією даного  відділу є  комплектування книжкових фондів та обробка документів.

 Відділ здійснює централізоване комплектування фондів для  всіх бібліотек Жашківської районної централізованої бібліотечної системи.

 Джерелами комплектування є:  Черкаська ОУНБ ім..Т.Шевченка, обміно-резервний фонд парламентської  бібліотеки,  видавництва,  книготоргові фірми, приватні видавці та інші.

 

 

 

ІНТЕРНЕТ - ЦЕНТР

   

    Інтернет-центр - це комфортний, привітний, й обладнаний технічно інформаційний центр, що має безліч ресурсів для робочих та повсякденних справ і дозвілля всієї родини. Хочеш приємно здивуватися, відкривши цілком новий світ інформації, технологій, і спілкування? Інтернет, книги, музика, цікаві події, неординарні особистості, і ще багато нових послуг – усе для тебе.

    Відділ надає читачам вільний безкоштовний доступ до світової мережі Інтернет з метою навчання, підвищення кваліфікації, отримання додаткових знань із різних галузей, забезпечує інформаційне обслуговування користувачів бібліотеки.

 

                 Все ще асоціюєш бібліотеку лише з книжковим пилом?

 Зустрінься з новими реаліями та зміни думку.

 Майбутнє починається в сучасній бібліотеці!

 

Бібліотека для дітей

 

Любий друже!

 

Ти завітав до Жашківської центральної районної бібліотеки для дітей.

Вітаємо тебе у нашому книжковому домі!

Тут тебе зустрінуть привітні посмішки, затишок і радість спілкування з своїми друзями – книгами.

 

 

  У відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів ти зможеш помандрувати сторінками улюблених казок, зустрітися з книжковими героями , змайструвати саморобки, позмагатись у літературній вікторині,  поспілкуватись з ровесниками та дорослими – цікавими людьми.

 

 

   У відділі обслуговування користувачів 5-9 класів до послуг читачів художня та науково-пізнавальна література, яка допоможе краще засвоїти шкільну програму, розширити кругозір, знайти нових друзів.

 

 

   В читальній залі ти знайдеш відповіді на найскладніші запитання. Тут зібрано універсальний фонд друкованих видань з великим вибором словників, довідників, енциклопедій. Завжди цікаву і змістовну інформацію містять різнопланові, з цікавим дизайном книжкові виставки, тематичні полиці.

  Завітай до нашої бібліотеки!

  Зроби своє життя цікавішим!

  Ми завжди відкриті для тебе.

 

Бібліотека для дорослих.

 

  Читальний зал

 

  В читальному залі користувачі можуть отримати документи з різних галузей знань, періодичні та довідкові видання, ознайомитися з історією, економікою та літературною спадщиною області , і району,  її сьогоденням.

Бібліотека гостино запрошує прийняти участь в масових заходах різної тематики.

 

 

 Абонемент

 

З бібліотечного фонду абонементу користувачі мають можливість отримати видання для роботи вдома.

Користувач може самостійно вибрати літературу у відкритому фонді. Універсальний книжковий фонд відділу - понад 43 тис. примірників. Література видається додому терміном на 15 днів, є можливість продовження терміну користування літературою до 45 днів. Постійно діюча виставка "Нові надходження бібліотеки" пропонує видання з усіх галузей знань: від наукової до художньої літератури.

 

 

  Юнацька кафедра

 До послуг старшокласників та молоді міста – фонди юнацької кафедри: література по шкільній програмі,  з різних галузей знань, довідкова література. На допомогу у виборі літератури завжди прийде працівник юнацької кафедри.

 

КОНТАКТИ :

Черкаська область, місто Жашків, вулиця Соборна- 46.

Тел: (04747) 6-12-96.

email: zhashkiv_biblioteka@i.ua

 

 

Графік роботи:

 

Бібліотека для дітей

8:00-17:00

Неділя 10:00-16:00

Вихідний-субота

Бібліотека для дорослих

8:00-18:00

Субота,Неділя

10:00-16:00

Понеділок-вихідний

 

Останній день місяця-санітарний

 

Інтернет центр:

Понеділок - П`ятниця

8:00-17:00

Субота, Неділя  - вихідний