Мрієте про професію режисера чи сценариста ! Хочете зніматися в кіно? Жашківська районна бібліотека для дітей надасть вам таку можливість. Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у конкурсі патріотичних відеороликів «Синьо – жовте кіно», що започаткований Черкаською обласною бібліотекою для дітей.          Для цього потрібно створити коротенький фільм про нашу Державу, її історію, видатних людей, національну символіку, культуру, духовність. За більш детальною інформацією просимо звертатись районної бібліотеки для дітей. Нагородження переможців гарантовано.

18 травня Жашківська районна бібліотека запрошує на презентацію поетичних збірок Фросини Мороз “Пахне чорнобривцями земля” та Миколи Біденка “На всю глибину іншості”. Відкритий захід проводиться за співучасті мистецької “Толоки” та митців Ставищенського району. Початок о 11 годині.

Люди свободи.

«Набрання чинності змін до Закону України ”Про безоплатну правову    допомогу” ».

   

05 січня 2017 року набирають чинності зміни до  Закону України «Про безоплатну правову допомогу» (http://zakon5.rada.gov.ua/laws/main/1798-19), внесені з метою розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу (далі –БВПД).

 

Насамперед, йдеться про:

 

- внутрішньо переміщених осіб;

 

- осіб, які звернулися із заявою про взяття їх на облік як внутрішньо переміщених осіб;

 

- особи, які перебувають під юрисдикцією України і звернулися для отримання статусу особи, на яку поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

 

Крім того, БВПД ветеранам війни, у тому числі учасникам бойових дій, іншим особам, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», надаватиметься не лише з питань їх соціального захисту, як це було до прийняття зазначених змін, а з будь-яких інших питань.

 

Також суттєво змінилися підходи до визначення рівня малозабезпеченості:

 

особа матиме право на БВПД, якщо її дохід не перевищує двох прожиткових мінімумів;

 

          враховуватиметься середньомісячний дохід особи, яка звертається за допомогою, а не  середньомісячний сукупний дохід сім’ї, як це було дотепер.                                   

 

Субсидії.

Оголошення

    Шановні користувачі та колеги! Запрошуємо вам взяти участь у Всеукраїнській акції:

"Бібліотека українського воїна"

   Не залишайтеся байдужими , приносьте книги до Жашківської центаральної районної бібліотеки за адресою: 

м.Жашків ,вул.Леніна 46

тел.6-12-96

                         Повідомлення

          про проведення громадського

обговорення з питань присвоєння Жашківській

                     центральній районній бібліотеці для дорослих

               імені відомої української письменниці Докії Гуменної

 

З метою залучення представників громадськості до розгляду пропозиції щодо присвоєння Жашківській центральній районній бібліотеці для дорослих імені відомої української письменниці, уроджениці міста Жашкова Черкаської області Докії Гуменної та врахування їх думки під час прийняття районною радою відповідного рішення відділ культури райдержадміністрації оголошує проведення громадського обговорення з питань присвоєння імені Докії Гуменної Жашківській центральній районній бібліотеці для дорослих. Громадське обговорення проводиться  відповідно до вимог Закону України № 4865-VI від 24.05.2012 “Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій”, постанови Кабінету Міністрів від 24.10.2012 № 989 “Про затвердження порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій”.

Пропозиції щодо присвоєння вищезазначеному закладу імені фізичної особи районній раді внесли Тарас Крамаренко, відділ культури райдержадміністрації та постійна комісія районної ради з питань освіти, культури, засобів масової інформації, духовності, молодіжної політики та спорту.

Громадське обговорення відбудеться 27 березня 2015 року у приміщенні Жашківської районної бібліотеки о 10.00 годині.

Оприлюднення результатів громадського обговорення буде висвітлено в районних засобах масової інформації.

До участі у вищеперерахованих заходах запрошуються жителі Жашківського району, фізичні та юридичні особи, громадські об’єднання, політичні партії, громадські організації, представники засобів масової інформації району.

Усі пропозиції та зауваження з приводу присвоєння центральній районній бібліотеці для дорослих імені Докії Гуменної подавати в письмовій або усній формі у відділ культури Жашківської районної державної адміністрації до 27 лютого 2015 року за адресою: 19200, м. Жашків, вул. Леніна, 49; телефон-факс (04747) 6-32-55, електронна адреса zhashkivcult@mail.ru із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції реєструватись та розглядатись не будуть!

Відповідальність за організацію громадського обговорення та проведення відповідних заходів покладається на начальника відділу культури районної державної адміністрації Полонського В.І.

               

                      Повідомлення

     про проведення громадського обговорення з питань

       присвоєння Жашківському районному будинку культури

              імені видатного українського етнографа, фольклориста,

                     композитора, диригента, засновника народного

                         Охматівського хору Порфирія Демуцького       

         З метою залучення представників громадськості до розгляду пропозиції щодо присвоєння Жашківському районному будинку культури імені видатного

українського етнографа, фольклориста, композитора, диригента, засновника народного Охматівського хору Порфирія Демуцького, та врахування їх думки під час прийняття районною радою відповідного рішення, відділ культури райдержадміністрації оголошує проведення громадського обговорення з питань присвоєння імені Порфирія Демуцького районному будинку культури.

         Громадське обговорення проводиться відповідно до вимог Закону України № 4865-VI від 24.05.2012 “Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій”, постанови Кабінету Міністрів від 24.10.2012 № 989 “Про затвердження порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій”.

Пропозиції щодо присвоєння вищезазначеному закладу імені фізичної особи районній раді внесли відділ культури та постійна комісія районної ради з питань освіти, культури, засобів масової інформації, духовності, молодіжної політики та спорту у зв’язку з відзначенням 10 березня 2015 року 155 річниці від дня народження Порфирія Демуцького.

Громадське обговорення відбудеться 30 березня 2015 року у приміщенні Жашківської районної бібліотеки о 10.00 год.

Оприлюднення результатів громадського обговорення буде висвітлено в районних засобах масової інформації.

До участі у вищеперерахованих заходах запрошуються жителі Жашківського району, фізичні та юридичні особи, громадські об’єднання, політичні партії, громадські організації, представники засобів масової інформації району.

Усі пропозиції та зауваження з приводу присвоєння районному будинку культури імені Порфирія Демуцького подавати в письмовій або усній формі у відділ культури Жашківської районної державної адміністрації до 30 лютого 2015 року за адресою: 19200 м. Жашків, вул. Леніна, 49; телефон-факс (04747) 6-32-55, електронна  адреса zhashkivcult@mail.ru із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції реєструватись та розглядатись не будуть!

Відповідальність за організацію громадського обговорення та проведення відповідних заходів покладається на начальника відділу культури районної державної адміністрації Полонського В.І..


Дорогі колеги-бібліотекарі!

 

              Цього чудового дня, що налитий по вінця багатством осінніх кольорів, вітаючи Вас з професійним святом, святом духовності, мудрості і знань, щиро захоплюємось Вашим  високим професіоналізмом,безмежною, подвижницькою відданістю своїй справі, зичимо Вам здоров’я на довгі роки, нових творчих здобутків, енергії, наполегливості, непохитної віри у свою велику мету!

 

Це свято – наш  Успіх, Радість, Натхнення, Талант, Розум, Краса і Сила.

  

Нехай увічнюються успіхом усі Ваші справи та починання!

 

Нехай ніколи не зникають з Ваших облич усмішки, не вичерпується творчий потенціал, множаться гаразди у Ваших домівках!

 

                                           Колектив Жашківської централізованої бібліотечної системи

           Запрошуємо на Годину пам`яті

                "Герої не вмирають"

Яка відбудеться в Районній бібліотеці в читальному залі для дорослих.

 28 березня о 15 годині. 

КОНТАКТИ :

Черкаська область, місто Жашків, вулиця Соборна- 46.

Тел: (04747) 6-12-96.

email: zhashkiv_biblioteka@i.ua

 

 

Графік роботи:

 

Бібліотека для дітей

8:00-17:00

Неділя 10:00-16:00

Вихідний-субота

Бібліотека для дорослих

8:00-18:00

Субота,Неділя

10:00-16:00

Понеділок-вихідний

 

Останній день місяця-санітарний

 

Інтернет центр:

Понеділок - П`ятниця

8:00-17:00

Субота, Неділя  - вихідний